Ramki do zdjęć w stylu vintage

Wymyśliłam sobie, a resztę rodzinki zaraziłam moim pomysłem, by na jednej ze ścian dużego pokoju zawisły ramki, a w nich znalazły się zdjęcia, kiedy to nasza pamięć korzysta z obrazów zatrzymanych w kadrze.

Od kiedy postanowiliśmy, jak będzie wyglądało nasze mieszkanie po remoncie, gromadziłam najprzeróżniejsze rzeczy do nowego wystroju.
Moje bibeloty już pokazywałam wcześniej (przynajmniej w jakieś części), a dzisiaj chcę Wam pokazać ramki, które zawisły na mleczno-czekoladowej ścianie pokoju.

Wcześniej można było zobaczyć, jak odmieniłam ramki z reprodukcjami Moneta i by wszystko ze sobą harmonizowało, moje nowe ramki do wspomnianych zdjęć także pomalowałam farbą w kolorze ecru.
Niestety nie zrobiłam im zdjęć przed zmianą, możecie sobie je tylko wyobrazić. Ta duża ramka była cała srebrna, obie prostokątne były czarne i nie było widać ich pięknych ornamentów, a owalne były w swym naturalnym, dębowym kolorze. Teraz już nie są od Sasa do lasa, rozjaśniają i wypełniają ścianę, a do tego wywołują chwilę refleksji.Długo zastanawiam się, jak powieszę je na ścianie, wszak ile ludzi tyle pomysłów. Ostatecznie zostało jak widać wyżej.
Teraz w zasięgu wzroku mamy obrazki z minionych lat, bez wyciągania albumów, choć kilka z nich stoi teraz na półce biblioteczki, to duża ich część jest przechowywana w nadstawce szafy i trochę trudniej po nie sięgnąć.

Wszystkiego naj, naj ...

PODPIS

8 komentarzy:

 1. Pomysł znakomity - i jego wykonanie również. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Za oknami dużymi krokami nadchodzi jesień, to "ocieplam" tak swoje mieszkano, ramkami i wspomnieniami. Pozdrawiam :o))

   Usuń
 2. Pomysł z ramkami znakomity. Przemiana w Twoim wykonaniu zawsze jest piękna. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. I tak z pozoru zwyczajnych ramek powstały takie klimatyczne. Pozdrawiam :o))

   Usuń
 3. Ślicznie, uwielbiam takie klimaty w mieszkaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje, cieplej się robi z nimi. Pozdrawiam :o))

   Usuń
 4. Pięknie:)Nie wiem jakie były propozycje układu ramek,ale ten prezentuje się świetnie:)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Wcześniej jedna z owalnych ramek i ta duża były w poziomie, ale wtedy ponoć wszystkie razem nie tworzyły uporządkowanej całości. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by to miejsce uzupełniać nowymi ramkami. Pozdrawiam :o))

   Usuń

Dziękuję za poświęcony czas i każde słowo komentarza, które jest miłym śladem po Twojej wizycie.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...