Prezent dla "młodej damy" na pierwsze urodziny


Wreszcie mogę przedstawić prezent dla „młodej damy”, która właśnie skończyła swój pierwszy rok życia.Wszystko co zrobiłam, to swego rodzaju „wyprawka” dla małej dziewczynki o imieniu Maja, jak można się domyślić ze zdjęcia.

Pierwszy wieszaczek, wszak to już całkiem poważna osóbka i wypada, by jej garderoba znalazła swoje godne miejsce. 
Znalazła się tu też ramka na zdjęcie, choćby z obchodów urodzin, jest także tabliczka uświetniająca dzień narodzin i wreszcie skrzyneczka na skarby, które zapewne zgromadzi do osiemnastych urodzin, początkujących kolejny, ważny etap w jej życiu. 

 


W środku skrzyneczki ukryłam małą niespodziankę - życzenia w postaci własnoręcznie napisanego wiersza. Są tam słowa, na których spełnienie przyjdzie trochę poczekać, ale - "oby jak najlepiej wszystko układało Ci się w życiu mała dziewczynko". 

 
 
Wszędobylskie motylki na tych drobiazgach to takie przesłanie - symbol delikatności duszy, szczęścia, lekkości, piękności i przemiany. 
 


Mała Maja 16 czerwca 2012 r. kończąc wiek niemowlęcy dzielnie wkroczyła w dzieciństwo.

Dzieci to cudowne istoty, dla których każdy dzień życia jest poznawaniem.

Tak więc droga Maju, życzę Ci pięknego odkrywania wszystkiego, co spotkasz na swej drodze i byś jak najdłużej zachowała w sobie "dziecka twarz".


PODPIS

Ps: wszystkie motylki i postacie dziewczynek zostały naniesione metodą transferu, do którego użyłam kleju „Mod podge”, przy wykorzystaniu wydruków z drukarki laserowej.

 

1 komentarz:

Dziękuję za poświęcony czas i każde słowo komentarza, które jest miłym śladem po Twojej wizycie.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...