Transfer wydruków laserowych na doniczkach ...

Transfery już jakiś czas mnie intrygują, te pierwsze robiłam przy pomocy
Mod podge.
Teraz, kiedy poznałam metodę przenoszenia wydruków z drukarki laserowej za pomocą zmywacza do paznokci przenosiłabym chyba wszystko i wszędzie :o))

Do tego bawię się własnym projektami, zrobionymi w programach online, o których wspominałam w kilku wcześniejszych postach.  Przyznam, że przynosi mi to wiele radości i satysfakcji. Gdyby nie praca i inne obowiązki, zrealizowałabym więcej swoich pomysłów, a tak jest, jak jest :o((.

Dzisiaj ponownie pokaże małą doniczkę, ale teraz już w roli głównej, nie jak poprzednio, gdzie była dodatkiem do lawendowych woreczków.
I drugą, większą, która już dłuży czas czekała, by posadzony w niej kwiatek - choja, doczekał się wreszcie także podpory z prawdziwego zdarzenia i mógł mnie obdarować swymi przepięknymi, cudnie pachnącymi kwiatami.

A oto i pierwsza ze wspomnianych doniczek, z hortensjami ...Z drugiej strony dodałam napis po francusku, który po polsku znaczy -
"Paryż najpiękniejsze miasto na świecie"


I druga z choją
Jestem zapewne monotematyczna, ale uprzedzałam, że w moich pracach będę nie raz wracała do paryskich klimatów. Cóż Paryż bardzo mi się podobał, to wspaniałe miejsce i chciałabym tam pojechać jeszcze raz, bo trochę mi go mało.

Pozdrawiam i do miłego

PODPIS

3 komentarze:

Dziękuję za poświęcony czas i każde słowo komentarza, które jest miłym śladem po Twojej wizycie.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...